SIA " BŪVER Metāls " KINGgates vārtu automātikas izplatītājs Latvijā!

SIA " BŪVER Metāls " ir jauns, uz ekonomisko izaugsmi tendēts,  plaša profila būvniecības uzņēmums, īpaši attīstot metāla izstrādājumu ražošanu un tirdzniecību, teritoriju nožogojuma sistēmu izgatavošanu un uzstādīšanu, kā arī vārtu automātisko sistēmu uzstādīšanu un tirdzniecību.

Uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar vairākiem vārtu automātisko sistēmu ražotājiem visā pasaulē. KINGgates automātika ir vieni no kvalitatīvākajiem produktiem, ko izmantojam, ne tikai vairumtirdzniecībā, bet arī realizējot savus projektus. 

Piedāvājam plašu preču sortimentu, sākot no vārtu motoriem līdz tādam papildaprīkojumam, kā wi-fi piesaistes moduļi vārtu kontrolei ar telefona starpniecību. 

Pastāvīgi uzlabojam prasmes un iegūstam papildus zināšanas par jaunākajām. tehnoloģijām teritorijas nožogojuma sistēmu izstrādē un pilnveidošanā. Tas viss kopā veido mūs par saliedētu komandu, kas spēj nodrošināt klientus ar augstākās kvalitātes produktiem un tehnisko atbalstu.

Veicamie darbi –  vārtu ražošana un uzstādīšana, vārtu automātikas uzstādīšana, rūpniecisku un komerciālu ēku, daudzstāvu māju un privātmāju, sporta kompleksu, noliktavu būvniecība, teritoriju labiekārtošana un renovācija, kā arī vecu ēku nojaukšana.

KINGgates AUTOMĀTIKU VAR

 IEGĀDĀTIES ŠEIT


Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos